Toimetame üle maailma! Enamike toodete puhul on saadaval ekspresstootmine!

Silikoonist RFID-käepaelad

RFID-käepaelad on silikoonist käepaelte tehniliselt edasijõudnum variant. Raadiosagedustuvastustehnoloogia põhineb elektromagnetlaineid kasutaval juhtmevabal andmesidel. See võimaldab tuvastada inimesi või objekte.

RFID-käepaelad on painduvad, mistõttu on neid mugav kanda ja lihtne kasutada. Veekindlad, löögi- ja temperatuurikindlad ning töötavad kõikides tingimustes!

Seadmetel puudub sisemine toiteallikas, mistõttu pole vaja akut vahetada/laadida.

Rihmad on saadaval erineva kujuga – kui teil on idee mõneks muuks huvitavaks kujundiks, võtke meiega ühendust, et arutada detaile.

Standardkäepaela läbimõõt on 74 mm, mis teeb sellest ideaalse lahenduse täiskasvanutele. Saadaval on erinevad suurused minimaalse laoseisuga 50 tk.

Raadiotuvastus hõlbustab oluliselt üritusel osalejate kontrolli ja täidab ka muid kasulikke funktsioone – tänu käepaelte sisse ehitatud spetsiaalsetele kiipidele saab nendega näiteks festivalil teenuste eest tasuda. Teisteks kasutusvõimalusteks on näiteks ajakontrollisüsteemid, läbipääsukontroll, automaatika, asukohakinnitus. Kontaktivabad käepaelad sobivad seetõttu suurepäraselt sellistesse kohtadesse nagu haiglad, basseinid, saunad, kontorid, tehased. RFID-käepaelad võimaldavad ürituste korraldajatel koguda ka turundusteavet klientide, nende eelistuste ja tavade kohta.

Andmed:
Min tellimiskogus: 100 tk.
Saadaval värvid: Pantone, CMYK
Prindimeetod: siiditrükk
RFID-silt: kohandatud vastavalt kliendi vajadustele

Esita tellimuse päring


    Laadi üles logo fail (max. 20MB):