Toimetame üle maailma! Enamike toodete puhul on saadaval ekspresstootmine!

Tyvek-paberist käepaelad ühevärvilise trükiga

Tyvek, mis ühendab paberi tugevuse fooliumi vastupidavusega. Erikujundus on trükitud ühe erksa värvitooniga, mis annab käepaeltele juurde isikupära ja elegantsi. 19 x 250 mm suuruses käepaelad pakuvad piisavalt ruumi ainulaadse logo uhkelt esitlemiseks, tänu millele eristuvad nad selgesti tüüpilistest käepaeltest.

Tyvek-paberist käepaelad sobivad kõiksugu eri ettevõtetele ja sündmuste jaoks. Alates muusikafestivalidest ja adrenaliinirohketest spordiüritustest kuni inspireerivate konverentside ja ärimessideni toimivad need käepaelad praktiliste ja pilkupüüdvate aksessuaaridena. Meelelahutus- ja majutusvaldkonnas tegutsevad ettevõtted saavad logoga käepaeladest märkimisväärset kasu. Need lihtsustavad osalejate identifitseerimist, võimaldavad juurdepääsu piiratud aladele ja suurendavad ürituse turvalisust. Lisaks funktsionaalsusele lisavad käepaelad põnevust ja eksklusiivsust, muutes ürituse kogemuse tõeliselt erakordseks.

Tyvek-käepaelad on märkimisväärselt mitmekülgsed, olles tuntud oma erakordse veekindluse, vastupidavuse, rebimiskindluse ja kerge kaalu poolest. Olgu tegemist vihma käes tantsivate muusikafestivali külastajate või pingutavate sportlastega – need käepaelad püsivad kindlalt randmetel ja peavad vastu ka karmidele ilmastikutingimustele. Lisaks saate neid trükkida täisvärviliselt, mis võimaldab kasutada silmatorkavaid ja visuaalselt kaasahaaravaid disaine. Laske valla oma piiritu loovus ning tehke oma brändiga tõeliselt jõuline visuaalne avaldus.

Logoga käepaelad on osaluse ja ühtsuse sümboliks, luues osalejate vahel kambavaimu. Neid käepaelu kandes tekib külastajatel tugev side ja ühtekuuluvustunne. Teie firmalogo jääb sündmuse vältel selgelt esile ning võimendab brändi kohalolekut ja jätab külastajatele kestva mälestuse. Samaaegselt suurepärased sissepääsupassid ja hinnalised suveniirid, mida hoitakse alles pikka aega pärast ürituse lõppu ning mis jäävad meeldetuletuseks rõõmsatest hetkedest ja ainulaadsest õhkkonnast, mis valitses teie ettevõtte üritusel.

Esita tellimuse päring


    Laadi üles logo fail (max. 20MB):