A picture of undefined
Alates 2.49

Vivid Wrist silikoonist võtmehoidja-käevõrud

Avastage funktsionaalsuse ja moe täiuslik kooslus Vivid Wrist silikoonist võtmehoidja-käevõrudega. Need kaunid aksessuaarid on loodud selleks, et hoida teie võtmeid turvaliselt, lisades samas igapäevasele riietusele särtsakat värvi. Kõrgekvaliteedilisest silikoonist valmistatud käevõrud on pehmed, vastupidavad ja pikaks kandmiseks mugavad. Igal käevõrul on vastupidavad metallrõngad, mis hoiavad võtmed organiseeritult ja alati käeulatuses.

Kategooria:

Silicone wristbands

Alates €2.49 Toote kohta.

Minimaalne tellimiskogus: 100 toodet.

Kirjeldus

Vivid Wrist silikoonist võtmehoidja-käevõrud on saadaval muljetavaldavas värvivalikus, sobitudes iga stiili ja kõigi klientide eelistusega. Võtmehoidjate läbimõõt on umbes 8,6 cm, ideaalne randmele libistamiseks enne kodust lahkumist. Premium-silikoonist valmistatud võtmehoidjad on loodud kestma ja taluma igapäevast kasutust. Suurepärane aksessuaar kõigile, kes hindavad praktilisust ja stiili oma igapäevases rutiinis.

 

Peamised omadused

  • Rikkalik värvivalik: Saadaval mitmesugustes värvides, alates erksatest toonidest kuni neutraalsete varjunditeni.
  • Premium-silikoon: Tagab mugavuse ja vastupidavuse igapäevaseks kasutamiseks.
  • Turvalised metallrõngad: Tugevad ja loodud kõigi võtmete murevabaks hoidmiseks.
  • Stiilne: Ühendab praktilisuse ja moeka välimuse, sobides igas vanuses kasutajatele.
  • Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks: Sobib suurepäraselt tiheda graafikuga inimestele, kes vajavad oma võtmeid alati käepärast.

 

Need silikoonist võtmehoidjad pole mitte ainult praktilised, vaid ka stiilne aksessuaar. Ideaalne kõigile, kes soovivad oma igapäevaseid tarvikuid värvikamaks muuta.