A picture of undefined
Alates 1.67

UV NeverLoseMe käepaelad lastele

Originaalne ja kasulik käepael, mis pakub lastele topeltkaitset ning võimaldab ettevõtetel vastutustundliku ja kaasaegse äri põhimõtet tõhusalt ellu viia.

Kategooria:

Fabric wristbands

Alates €1.67 Toote kohta.

Minimaalne tellimiskogus: 100 toodet.

Kirjeldus

Käepael annab täiskasvanutele teada, kui UVA- või UVB-kiirguse tase on muutunud laste tervisele ohtlikuks. Seejärel muudab valge lukk oma värvi intensiivseks punaseks. Kahekordse kaitsega UV-käepael aitab tagada ohutuse, mis on oluline paljudele kaasaegsetele ettevõtetele.

UV-ribade kinnitus muudab päikesevalguse käes värvi.

Nii nagu standardset Neverloseme® käepaela, saab ka UV-käepaelu isikupärastada, trükkides valitud kujutise kogu pinnale, nt. ettevõtte logo või reklaamlause. Selle tulemusena valmib loominguline ja kasulik ärimeene, mis suudab selgesti eristuda tavapärasest ja igavast käepaelast, mis kiiresti ununeb.

Konkreetse ettevõtte või projekti vajadustele kohandatud UV-käepael edastab vastutustundliku sõnumi: "Hoolin kõige noorematest", "Arendan kasulikke harjumusi", "Suurendan sotsiaalset teadlikkust." Lapsele on randmepael atraktiivne kingitus, täiskasvanule aga iga väljasõidu oluline element nii rahvarohkesse kui ka intensiivse päikesevalgusega kohtadesse. Käepael, mis on teie klientide, partnerite ja nende peredega alati kaasas.

Ettevõtte brändi tasub ehitada autentsetele ja väärtuslikele tegevustele. Nii teavad teie kliendid alati, et teie ettevõte toetab neid oma lähedaste turvalisuse ja tervise eest hoolitsemisel.

sertifitseeritud Poola Riikliku Hügieeni Instituudi poolt

võimalikud väikesed tootmiskogused alates 300 tk

lühikesed tootmis- ja tarneajadspetsiaalne materjal, mis on õrn lapse nahale

hüpoallergeenne - ei sisalda allergeenseid ühendeid

soodsad partnerlustingimusedmaterjal on ühtaegu painduv, õrn ja vastupidav

korduvkasutatavad klambrid, mis on loodud rihma mitmekordseks kasutamiseks

lukk muudab tugevate UV-kiirte mõjul värvi