A picture of undefined
Alates 0.53

Prinditud kangast käepaelad

Personaliseeritud riidest käepaelad üritusteks Kangast ja riidest käepaelad on atraktiivse disainiga ning neid saab kasutada klientide ja külaliste identifitseerimiseks pidudel, kontsertidel, festivalidel ja isegi hotellides ja basseinides. Pakume kangast käepaelu alates 100 tk ahvatleva hinnaga. Tänu sellele, et saame ereda ja värvilise trükise, sobivad need paelad ükskõik millise projektiga. Erinevalt silikoonist või plastikust on riidest käepaelad valmistatud kangast, mis laseb nahal hingata. Riidest käepaelad saavad kindlasti igal üritusel populaarseks!

Kategooria:

Fabric wristbands

Alates €0.53 Toote kohta.

Minimaalne tellimiskogus: 100 toodet.

Kirjeldus

Tänu sellele, et kangaribade disaini saab täielikult personaliseerida vastavalt teie vajadustele, saate luua ainulaadse paela, mida kellelgi teisel pole. Seetõttu saavad riidest käepaelad suurepäraseks suveniiriks, mida üritusel osalejad tahavad kanda veel kaua pärast selle lõppu.

Plastikust isesulguvad klambrid või metallist lukk on ühekordsed, seega on neid lihtne peale kanda ja neid on väga raske eemaldada; see uuenduslik lahendus tagab täieliku turvalisuse ja mugavuse.

Lisatasu eest saab lisada korduvkasutatavat reguleeritavat kuulikest.

suurus: 350 mm x 15 mm
minimaalne kogus: 100 tk
mis tahes kujundusega;
mitmevärviline "täisvärviline CMYK" või PMS-trükk;
väga detailse graafika printimise võimalus;
ideaalne pikaks kandmiseks, väga mugav.

Saate tellida riidest käepaelu oma logo või trükitud tekstiga rekordkiirusel. See kehtib nii laos kui ka eritellimusel valmistatud toodete kohta. Käepaelad vastavad kindlasti teie ootustele.

Soovi korral saab plastikklambri asendada metallist korduvkasutatava klambriga ning iga käepaela saab pakkida OPP kotti.

Perioodil, kui me disainime teile käepaela, otsides parimat lahendust ja kõrgeimat kvaliteeti, võime teha hinnas kuni kolm korrigeerimist.

Min. tellimiskogus: 100 tk.
Saadaval värvid: Pantone, CMYK
Mõõdud: 15x340 mm
Trükimeetod sublimatsioon, ühepoolne
Luku valikud: plastik, metallist lukk, kuulike