Silikoonist käepaelad

Silikoonist käepaelad, mis esindavad suurepäraselt teie brändi identiteeti. Need valged käepaelad on kaunilt kujundatud ning neil on silmatorkav erksat sinist värvi trükk, disainitud täpselt vastavalt kliendi logole. Personaliseerimisvõimalused ulatuvad värvivalikust kaugemalegi. Te saate kujundada käepaelad eri suurustes nii täiskasvanutele kui lastele, valida trükitehnoloogia (logoprint, graveering) jm.

Logoga silikoonist käepaelad on suurepärased reklaamtooted kõiksugu eri valdkondades. Alates lennundusest ja reisikorraldusest kuni ettevõtete sündmuste ja konverentsideni on need käepaelad praktiliseks ja stiilseks meetodiks brändi jälgijate esindamiseks ja ühendamiseks. Organisatsioonid, kes soovivad tõsta oma brändi tuntust ja luua ürituse osalejate seas ühtekuuluvustunnet, saavad neist aksessuaaridest palju lisaväärtust.

Meie silikoonist käepaelad on loodud põhjaliku tähelepanuga detailidele ning valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad vastupidavuse, paindlikkuse ja mugavuse. Silikoonist käepaelad on mõeldud pikaajaliseks kandmiseks ilma ebamugavust tekitamata. Trükk ümber kogu käepaela pakub maksimaalset nähtavust: teie brändi sõnum paistab silma igast vaatenurgast. Olgu kingituse saajaks teie töötajad, üritusel osalejad või lojaalsed kliendid – käepaelu kantakse uhkusega ning need tuletavad teie ettevõtte väärtusi veel pikka aega meelde.

Lisaks on meie käepaelad saadaval erinevates suurustes, et sobituda mis tahes randmemõõtmetega ning olla mugavad igas vanuses kandjatele kõiksugu üritustel: ettevõtte koosviibimistest ja messidest kuni peresõbralike ürituste ja reklaamikampaaniateni. Pakume personaliseerimist, mis põhineb spetsiifilistel värvikoodidel ja mitmel erineval trükitehnikal, nagu näiteks värvitrükk, väljapoole reljeefne või sissepressitud logo. Selliste võimalustega toetame ettevõtteid nende loovuse valla päästmisel ning aitame neil luua visuaalselt silmapaistvaid käepaelu, mis köidavad kõikjal tähelepanu.