Kaelapaelad ja lamineeritud kaelakaardid erikujundusega

Personaliseeritud trükiga kaelapaelad ja kaardihoidjad pääsukaartide jaoks. Need hoolega valmistatud aksessuaarid on midagi enamat kui funktsionaalsed tööriistad; nad on individuaalsuse ja stiili väljendused, mis võimaldavad ürituse osalejatel end hõlpsasti ja ühtaegu elegantselt identifitseerida. Meil on pakkuda lai valik erinevaid võimalusi kaelapaelte personaliseerimiseks, näiteks trükk ühele või mõlemale poolele ning erinevad laiused, nagu 15 mm, 20 mm või 25 mm, mille seast leidub igaühe eelistustele just kõige sobilikum lahendus.

Logoga kaelapaelad ja kaardihoidjad toovad kõiksugu ettevõtetele hulgaliselt kasu. Olgu selleks elav muusikafestival, mõtlemapanev konverents või dünaamiline ettevõttesündmus: need aksessuaarid mängivad olulist rolli ürituse sujuva kordamineku tagamisel ja lisavad professionaalsust. Logoga kaelapaelte ja kaardihoidjate mitmekülgsus teeb neist hädavajalikud tööriistad meeskonnaliikmete ja külastajate identifitseerimiseks ja juurdepääsukontrolliks. Meelelahutus-, tehnoloogia- ja haridusvaldkonna ettevõtted saavad neid samuti kasutada, et teha oma üritused meeldejäävamaks.

Kaardihoidjad, mille standardmõõtmed on 80 x 110 mm ja 111 x 154 mm, on turvaline ja silmapaistev viis esitada identifitseerimiskaarte, sissepääsupasse või VIP-tõendeid. Stiilsed ja funktsionaalsed kaardihoidjad kaitsevad olulisi dokumente ning toimivad ühtlasi aksessuaaridena, mis hoiavad käed vabad ja võimaldavad igal ajahetkel kergesti isiku kindlakstegemist. Teil on võimalus personaliseerida kaelapaelad mõlemalt poolt: tooge välja oma brändi detailid, looge terviklik ja meeldejääv visuaalne identiteet ning kõnetage oma sihtgruppi täiesti uuel viisil. Lisaks tekitavad logoga aksessuaarid ühtsustunnet osalejate vahel.