Kummist käepaelad sissepressitud logo ja 1-värvi trükiga

Personaliseeritud kummist käepaelad, millel on sissepressitud logo ja kaunis ühevärviline trükk, mis võimaldab ettevõtte kujundusel särada. Neid käepaelu saab personaliseerida vastavalt kliendi spetsiifilisele värvipaletile, et luua terviklik ja stiilne promotoode.

Logoga käepaeltel on lai valik kasutusvõimalusi ja neile leiab rakendust erinevates tööstusharudes. Neid kasutatakse sageli vabaõhuürituste korraldajate poolt, kuna nad on funktsionaalsed ja ühtlasi suurepärased aksessuaarid, mis jäetakse pärast üritust alles. Olgu selleks firmapidu, muusikafestival või heategevuslik korjandusüritus: logoga käepaelad lisavad isikupära ja stiili igale ettevõtmisele. Osalejad kannavad käepaelu uhkusega mitte ainult ürituse ajal, vaid ka pärast ürituse lõppu, meenutades sageli teie ettevõtet.

Logoga käepaeltel on püsiv emotsionaalne väärtus: teie kliendid saavad neid igapäevase riietuse täiendamiseks kandes väljendada oma isikupära ja stiili. Printige käepaelale ettevõtte logo ning loote ühtlasi emotsionaalse sideme kandjaga, kes seostab käepaela positiivsete mälestuste ja kogemustega, mida ta sai teie kordaläinud ürituselt. Selle tulemusena saavad logoga käepaelad vestluste alustajateks ja äratavad teisteski huvi, laiendades seeläbi veelgi teie brändi mõjuulatust ning luues tugeva lojaalsuse ja kiindumuse tunde teie brändi vastu.