Kummist käepaelad sissepress + trükk

Silikoonist käepaelad, mis on kaunistatud surutrükitud ehk sissepressitud logodega. Neil on ergas ühevärviline trükk, mis on saadaval mitmekesises värvivalikus. Tõeliselt eriliseks teeb need käepaelad erakordne kvaliteet ja funktsionaalsus: nad on spetsiaalselt loodud vastu pidama veekeskkonnas ehk täiesti veekindlad. Stiilsed aksessuaarid ja praktilised kaaslased sportliku eluviisiga inimestele.

Logoga käepaelad pakuvad suurt väärtust kõiksugu eri firmadele ja ettevõtmistele, alates spordi- ja terviseklubidest kuni mittetulundusühingute ja vabaõhufestivalide korraldajateni. Silikoonist käepaelad toimivad tõhusate reklaamivahenditena ettevõtte brändi tutvustamisel ja kogukonna kaasamisel. Kui korraldate spordiüritusi, heategevusjookse või fitnessvõistlusi, saate logoga silikoonist käepaelu kasutada osalejate registreerimiseks ja ühtekuuluvustunde loomiseks. Kandes neid käepaelu, saavad teie kliendid ja külastajad olla justkui teie brändi saadikud, mis paneb teisedki uudistajad küsima, millega tegelete.

Logoga käepaelad on ühtlasi mugav ja mitmekülgne aksessuaar igapäevaseks kasutamiseks. Neid kantakse meelsasti nii moeavaldusena kui kampaania toetuse sümbolina, ning nad sobituvad mis tahes individuaalse stiiliga. Vastupidavus ja veekindlus teevad nad ideaalseks lahenduseks, kui korraldate vees aset leidvaid tegevusi nagu ujumine, surfamine või veespordialad. Teie kliendid saavad neid kanda treeningutel ning olla kindlad, et käepaelad taluvad aktiivse elustiili koormust.

Kandes käepaela, millel on ettevõtte logo, saavad inimesed tunda end osana suuremast kogukonnast ja jagada ühist identiteeti. See soodustab meeskonnatunnet ja loob positiivse seose sarnase mõttemaailmaga inimeste vahel.